Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Partyka wygrała ITTF Pro Tour juniorek w Funchal

piątek, 31 sierpnia 2007 21:01
Natalia Partyka wygrała turniej singlowy z cyklu ITTF Pro Tour juniorek w tenisie stołowym, który odbył się w Funchal na Maderze. W finale pokonała Rosjankę Walerię Lemieszewską 4:2 (11:6, 11:7, 8:11, 11:4, 9:11, 11:6)

piątek, 31 sierpnia 2007 20:58
W Monako odbyło się losowanie pierwszej rundy Pucharu UEFA. Nasz jedynak w europejskich pucharach - Groclin Grodzisk Wielkopolski zmierzy się z serbską Crveną Zvezdą Belgrad, mistrzem tego kraju. Pierwszy mecz odbędzie się w Polsce.
Podziel się
oceń
0
0

Przegrany sparing rywala polskich koszykarzy

piątek, 31 sierpnia 2007 10:07
Koszykarze Włoch ulegli aktualnym mistrzom Europy Grekom 52:73 w towarzyskim meczu rozegranym w Rzymie. Był to ostatni sprawdzian drużyn przed rozpoczynającymi się 3 września finałami mistrzostw Europy.